Výpočetní technika

Dodáváme standardní počítačové systémy, kancelářské počítače, technologické počítače, servery, přenosné počítače, široký sortiment periferií a komponent, operační systémy a aplikační software, apod.

Provádíme servis standardní výpočetní techniky a příslušenství, zajišťujeme servis specializovaných zařízení.

Počítačové sítě

Projekty, realizace, servis a správa počítačových sítí LAN i WAN. Rozvody počítačových sítí, připojení a propojení bezdrátovými technologiemi, dodávky, nastavení a servis aktivních prvků počítačových sítí.

Internet

Připojení k Internetu jednotlivých počítačů i počítačových sítí různými technologiemi podle Vašich potřeb a možností. Připojení dial-up, DSL technologie, pevné linky, připojení satelitními systémy, apod.

Tvorba www prezentací (pasivních i aktivních).

Zajištění web hostingu, registrace doménových jmen, atd.

Registrační pokladny

Prodej a servis registračních pokladen Sharp a Euro.

Programování a nastavení pokladen, integrace do sítě a softwarových aplikací.

Doplnění systémy čarových kódů, pokladní tiskárny, externí displeje, pokladní zásuvky, apod.

Telekomunikace

Projekty, realizace, servis a správa firemních telekomunikačních sítí, dodávka telekomunikační techniky. Zajištění zřízení linek HTS, ISDN a ADSL, změny nastavení linek.

Systémy EZS a EPS

Projekty, realizace, servis a správa systémů EZS a EPS různých výrobců. Autonomní systémy i systémy s napojením na nadřazené monitorovací systémy a systémy s ovládanými výstupy.

Kamerové systémy

Projekty, realizace, servis a správa kamerových monitorovacích systémů IP a CCTV. Autonomní systémy i systémy integrované do počítačových sítí. Bezdrátové přenosy z kamerových systémů.

Ozvučovací systémy a audiovizuální technika

Projekty, realizace, servis a správa systémů ozvučení a audiovizuální techniky. Ozvučení konferenčních prostor, dataprojektory, doplňky.

Elektronické aplikace

Zákaznické elektronické aplikace, mikroprocesorové systémy, zobrazovací systémy, monitorovací systémy apod.